Steun onze jongeren in Antwerpen

Team Antwerpen voor het Vlaams Parlement

1 Katrien SCHRYVERS
2 Gilles BULTINCK
3 Mien VAN OLMEN
4 Greet DE BRUYN
5 Pieter DE COCK
6 Murat ONER
7 Sabina VAN DE WEYER
8 Yannis LEIRS
9 Ali El Moussauoi
10 Eliah PEETERS
11 Kristof RAES
12 Gert RAIJMAEKERS
13 Annemie DER KINDEREN
14 Patrick VAN DEN BORNE
15 Carolyn KREKELS
16 Hans HANSSEN
17 Frederik LOY
18 Clyde TAI-PI
19 Christel COVENS
20 Stef BREUGELMANS
21 Nathalie MICHIELS
22 Lynn DE VOCHT
23 Ruth LADON
24 Marleen DE BRUYN
25 Annemie VERHOEVEN
26 Sander VERBOVEN
27 Hinse WOUTERS
28 Annemie GUNS
29 Sebastiaan MARIEN
30 Carla HERREMANS
31 Jorgo VAN GINNIKEN
32 Axel BOEN
33 (LD) Kathleen HELSEN


1e opvolger Dieter WOUTERS
2e opvolger Caroline VAN DER HEYDEN
3e opvolger Annelies Thoelen
4e opvolger Rein Sobrie
5e opvolger Mieke Franssen
6e opvolger Chiel Peeters
7e opvolger Cindy Lievens
8e opvolger Koen Ghys
9e opvolger Laurence Luyten
10e opvolger Phillipe Henquet
11e opvolger Sandra Suyckerbuyck
12e opvolger Jasper Aertssens
13e opvolger Sven Simons
14e opvolger Nathan Rijnders
15e opvolger Hanne Van Dingenen
16e opvolger Luc Bouwen

(*JONGCD&V-kandidaten in het vet)

Team Antwerpen voor de Kamer

1 Annelies VERLINDEN
2 Koen VAN DEN HEUVEL
3 Tine GIELIS
4 Hans IDES
5 Sarah DE KEYSER
6 Hava GOKUZUM
7 Serge UWANJILIJURI
8 Els BUELENS
9 Steff NOUWS
10 Paula HENDRICKX
11 Artur ISSAEV
12 Wendy WECKHUYSEN
13 Lili STEVENS
14 Wendy WECKHUYSEN
15 Koen DE BUSSER
16 Touria IRAHATANE
17 Bart HERMANS
18 Simon KENENS
19 Polien WILLEMS
20 Andries TJALMA
21 Mathias VAN BRABAND
22 Bernadette DE CAT
23 Wivina DE MEESTER
24 (LD) Servais VERHERSTRAETEN

1e opvolger Nahima LANJRI
2e opvolger Karl LAUWERS
3e opvolger Ilke POMPEN
4e opvolger Vincent GHYSELS
5e opvolger Yoni Lauwers
6e opvolger Aaron Helsen
7e opvolger Galina Mathushina
8e opvolger Bob Van Den Eijnden
9e opvolger Francois De Clercq
10e opvolger Leentje Engelen
11e opvolger Gert Dierckx
12e opvolger Annick De Wever
13e opvolger Jef Van den Bergh

(*JONGCD&V-kandidaten in het vet)

 

Jongerenkandidaten voor het Europees Parlement

12 Chancelvie OKITOKANDJO

1e opvolger Bram VAN HECKE
2e opvolger Nathalie LAMBRECHT
4e opvolger Anaïs DE BETHUNE
6e opvolger Chelsea NSHUTI
7e opvolger Christophe JANSSEN

(*Europese kandidaten Antwerpen in het vet)